Licznik sekund STLS-2 do sygnalizacji świetlnej. [300mm]

licznik 

Licznik sekund wyświetla czas pozostałych sekund do zmiany światła.

STLS-2 jest przeznaczony do informowania użytkowników sygnalizacji świetlnej jak długo będzie się świeciło bieżące światło na sygnalizatorze.

STLS-2 może wskazywać pozostały czas zarówno dla światła czerwonego jaki zielonego.

Wyświetlacz STLS-2 przeznaczony jest dla pojazdów i współpracuje z programami stało lub zmienno-czasowymi ( w zależności od wersji )

Wyświetlacz jest tak zbudowany że sam rozpoznaje długość czasu świecenia poszczególnych światełi dlatego nie wymaga programowania lub ustawiania. Podczas działania sam kontroluje czas świecenia światła na sygnalizatorze i dostosowuje wskazania do bierzącego czasu , co umożliwia jego poprawną pracę, nawet gdy gdy wystepują zmiany programów stało czasowych w sterowniku sygnalizacji.

UWAGA! Podczas zmiany czasów w sterowniku sygnalizacji następuje proces “uczenia się” i w tym momencie na wyświetlaczu pojawiają się 2-kreski.

Wyświetlacz posiada programowanie jasności świecenia.

Licznik nie wymaga dodatkowego zasilania , zasilany jest z faz lamp sygnalizacyjnych, wykorzystując minimalną energię dostarczaną do Lamp sygnalizacyjnych. Jest to moc na poziomie 2-3W, możliwe to jest dzięki zastosowaniu super wydajnych diod LED w wyświetlaczach sekundników. Takie rozwiązanie powoduje bezproblemowy montaż gdyż wykorzystuje się tylko te przewody,które są doprowadzone w sygnalizatorach.

licznik

 

Llicznik sekund STLS-2

licznik

 

licznik